Úvod Blog Interiér Zařizování interiéru podle znamení zvěrokruhu

Zařizování interiéru podle znamení zvěrokruhu

Přinášíme vám horoskop interiérového designu, který vám možná pomůže zjistit, jak si v budoucnu zařídit dům či byt. Možná je to jen zábava. Ale neskrývají následující popisy o vás trochu pravdivého?Vodnář

Většího extravaganta v horoskopu zvěrokruhu těžko najdete. Vodnář vždy myslí dopředu. V interiérovém designu si cení především novinek. Tradiční nábytek ho převálcuje. Raději objevuje budoucnost než minulost. Nebojí se interiérových experimentů, stejně jako se nebojí kritiky. Usiluje o moderní interiérový design v duchu hi-tech.


Ryba

Každý horoskop říká, že umělecké duše se rády obklopují originálními předměty a interiérovými dekoracemi. Milují tajné pokoje s nádechem smyslnosti. Splývavé látky nebo světlo rozptylující tyl se perfektně hodí do lehkého, nezahlcujícího dekoru, který milují. Několik skvělých obrazů a stylizovaný nábytek zdůrazní zařízení a odhalí dobrý vkus majitelů.


Beran

Jeho energická povaha je vždy odhalena v designu interiéru. Ohnivý temperament přitahuje do bytu teplé barvy, jako je zářivě žlutá, oranžová a červená. V prostředí takového člověka dobře funguje modulární nábytek a další mobilní řešení. Rád přeskupuje a improvizuje a obvykle zná aktuální trendy. Horoskop interiérového designu vám napoví, že to, co mu opravdu udělá radost, je domácí mini posilovna s rotopedem.


Býk

Býk zpravidla ocení masivní dřevěný nábytek, pořádek a originální dekorace. Rád se odvolává na tradice, a tak mu bude slušet dekor v retro stylu. Obvykle se dobře hodí do panského sídla a koloniálního interiéru. Má výborný cit pro estetiku, a proto se prostor, který zařizuje, vyznačuje propracovaností. Vždy se také najde místo pro designový kus nábytku nebo umělecké dílo.


Blíženec

Neklidný duch nutí tyto kreativce neustále se honit za designovými novinkami. Mají rádi změny, jeden dekor je rychle omrzí, a proto s ním neustále experimentují. Zároveň prokazují mnoho uměleckého nadání a ochotně umísťují do pokojů vlastní originální dekorace. Dobře fungují v oblasti eklektických aranžmá. Dokud zvládají nepořádek, dokážou vytvořit jedinečné interiéry, které potěší rozmanitostí.


Rak

Rak je konzervativní a emotivní a zachází s domovem jako s útočištěm. Miluje dekor, který se vyznačuje útulností a jednoduchostí. Horoskop mu také přisuzuje tendenci obklopovat se drobnostmi a rodinnými památkami. Jeho povaha se projevuje v kyticích ve vázách a květinových akcentech na látkách, líbit se mu budou i květinové dekorativní motivy.


Lev

Jak se na krále sluší a patří, rád se obklopuje zlatem a září krystalů, zvláště když září ve světle moderních LED světel. Má rád jak honosný, tak moderní interiérový design, dokončený kamenem nebo kůží. Od přírody pohostinný a rodinný, vždy mu záleží na honosné relaxační zóně a zařízení prostoru pro jídelnu.


Panna

Praktická, jemná a přesná, oceňuje klid a pořádek. V interiérovém designu má ráda bezpečné, tlumené barvy oživené pastelovými akcenty. Nejlépe v jejím případě funguje klasický styl v duchu nadčasové elegance.


Váhy

Vždy se dobře orientují v tom, co se děje ve světě módy, a to i v oblasti interiérového designu. Horoskop interiérového designu jim připisuje lásku k pohodlnému životu, a proto největší důraz kladou na výběr pohovky a křesel. Nade vše milují eleganci a řád, nejlépe se cítí ve světlých a prostorných interiérech.


Štír

Rozený vůdce potřebuje luxusní domov, láká ho glamour styl a vychytávky. Rád dělá dojem na ostatní, proto jeho touha vytvořit sofistikovaný interiérový design. Bojí se však kritiky, a tak se při výběru vyhýbá přehánění a zaměřuje se na tvarově střídmý nábytek.


Střelec

Nevydrží sedět, rád cestuje a vozí suvenýry z celého světa. Jeho nomádská duše důkladně zaplňuje interiér. Jeho domov by měl být podle horoskopu interiérového designu plný designérských inspirací. Spontánně nakoupené a vedle sebe postavené předměty vytvářejí umělecký nepořádek, díky němuž jsou jeho interiéry jedinečné.


Kozoroh

Kozoroh miluje luxus a dokáže ocenit kvalitu. Vše má díky své píli a vytrvalosti. Nerad se však předvádí. Proto se jeho preferovaný interiérový design vyznačuje velkým smyslem pro styl a bezpečnými, ale dobře zvolenými, výraznými barvami, které odrážejí jeho sebevědomí. Dokonale realizuje své interiérové ambice v klasickém stylu.