Úvod O nás

SHOWROOM PORTA DOORS PRAHA

Showroom Porta Doors Praha

Pro zvýšení nákupního komfortu našich zákazníků otevíráme od 1. 9. 2017 nový showroom s produkty společnosti PORTA DOORS na adrese
Limuzská 2110/8, Praha 10.

S výstavní expozicí čítající více jak 100 vystavených modelů dveří se náš showroom řadí mezi největší prodejní místa společnosti PORTA DOORS v České republice.

V nabídce prezentovaných produktů naleznete interiérové dveře, vchodové dveře do bytu, vchodové dveře do domu, zalamovací a posuvné dveře, technické dveře či zárubně a světlíky.

V těsné blízkosti showroomu nabízíme čtveřici vyhrazených parkovacích stání pro naše zákazníky.

Proč koupit dveře u nás?

Na české trhu fungujeme již 25 let. Za celou dobu existence naší společnosti jsme úspěšně zrealizovali prodej více jak 130 000 kusů dveří a zárubní tisícům spokojených zákazníků.
Prodejem dveří to u nás nekončí. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní montážní a záruční i pozáruční servisní služby.
Naši prodejní specialisté Vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějších dveří pro Váš byt či dům a sestaví Vám individuální cenovou nabídku přímo na míru.

Sjednejte si schůzku v našem showroomu

O nás

Showroom Porta Doors Praha

Historie společnosti ATEX Planá s.r.o. sahá do roku 1991, kdy vznikla z veřejné obchodní společnosti ATEX.

ATEX Planá s.r.o. je česká firma a jediným stoprocentním vlastníkem je Ing. Vladimír Kabeš. Sídlo společnosti je v Plané nad Lužnicí (okres Tábor) s pobočkami v Praze a Jihlavě.

Prodejní sortiment společnosti čítá jmenovitě střešní okna, rolety, markýzy a žaluzie, lemování, půdní schody, stavební pouzdra a mnoho dalších výrobků pro váš byt či dům.

Firma ATEX Planá s.r.o. zaznamenala od roku 2003 výrazný rozvoj, o čemž svědčí několik získaných ocenění. V roce 2008 se umístila v TOP 50 nejlepších firem ze všech resortů hospodářství Jihočeského kraje, v roce 2011 se umístnila na druhém místě v prodeji dveří a zárubní PORTA DOORS v České a Slovenské republice, a v roce 2012 získala cenu "PORTOS" jako nejdynamičtěji se rozvíjející obchodník se dveřmi PORTA DOORS. V roce 2016 obdržela, při příležitosti výročí 25 let firmy Fakro, ocenění nejvýznamnější firmy v ČR v prodeji střešních oken a půdních schodů Fakro.