Úvod Blog Dveře Představujeme dveře Porta RESIST

Představujeme dveře Porta RESIST

Zdobí soukromé i veřejné interiéry, rozdělují prostor a zavádějí pořádek. Díky inovativní technologii, která je činí odolnými, dávají pocit bezpečí. Seznamte se s kolekcí Porta RESIST s povrchovou úpravou Gladstone/Halifax, který dokazuje, že dveře mohou být krásné, univerzální i odolné.Každý dům začíná dveřmi


Bez ohledu na to, zda se jedná o vnitřní nebo vnější dveře, jsou jakousi výkladní skříní každého bytu nebo budovy. Právě od nich začíná průzkum našeho soukromého prostoru. Jsou také jedním z nejčastěji používaných prvků interiérového designu, neustále se otevírají nebo zavírají, musí nejen uspokojit náš smysl pro estetiku, ale také od nich požadujeme vysokou odolnost.

Kolekce dveří Porta RESIST je k dispozici v několika univerzálních barvách. Dub Písečný bude zajímavým akcentem moderních, asketických bytů. Dub Hnědý dodá každému interiéru eleganci a nejnovější produkt - Halifax Přírodní - vnese do místnosti útulnost a teplo, takže bude perfektní volbou pro kancelářské dveře.


Moderní řešení ukryté v tradiční podobě


Porta RESIST není jen řešení určené pro soukromé byty a domy. Existují místa jako kanceláře, hotely a budovy veřejných služeb, kde stovky lidí otevírají a zavírají dveře tisíckrát denně. Někdy je to doprovázeno spěchem, což znamená, že jsou vystaveny mnoha faktorům, které mohou ovlivnit jejich stav a rychlejší opotřebení. V takových místech jsou dveře z kolekce Porta RESIST dokonalé, protože se vyznačují mimořádnou odolností proti nárazu, oděru a poškrábání. Porta RESIST je něco unikátního na trhu, díky použití nové výrobní technologie. Povrch dveřního křídla je pokryt vysoce stlačenou deskou s velmi jemnou strukturou vláken, která díky své vysoké hustotě zaručuje vysokou odolnost.

Nabídka není omezena pouze na interiérové dveře. Existují také vchodové dveře a dveře technické, které se vyznačují mnohem větší trvanlivostí, nezbytnou kvůli úkolům, které plní.

Dveře Porta RESIST jsou k dispozici s voštinovou výplní nebo děrovanou dřevotřískou vyztuženou vnitřním rámem z překližky (volitelně za příplatek).Ideální dveře do kanceláře


Všechny výše uvedené vlastnosti dveří, související s jejich odolností, dělají z modelů z kolekce Porta RESIST ideální dveře do kanceláře. Tím ale jejich výhody nekončí. V kancelářských budovách je kromě celkové trvanlivosti a odolnosti dveří vůči zvýšenému působení vnějších faktorů také důležitý design. Ocení to nejen zaměstnanci kanceláře, ale především zákazníci a obchodní partneři. Mezi dveřními křídly Porta RESIST snadno najdeme více i méně prosklené dveře vhodné do kanceláří a kancelářských místností, stejně jako konferenčních místností, a také modely zcela bez prosklení.

Všechny jsou v jednom stylu, který se vyznačuje vysokou kvalitou a pečlivým zpracováním. Díky jejich minimalistickému designu snadno splynou s různě zařízeným interiérem, aniž by ovládly prostor. Za zmínku stojí také křídla s intarziemi, která jsou doplněna hliníkovými vložkami širokými 6 mm. Je to zajímavá alternativa k plochým dveřím s tradičním sklem.