Úvod Blog Dveře Pečujte o své dveře s produkty Porta Door Care

Pečujte o své dveře s produkty Porta Door Care

Pro životnost dveří je nezbytná správná péče. Při správné péči budou sloužit domu nebo firmě po dlouhou dobu, a přitom těšit dokonalým vzhledem. Produkty Porta Door Care odpovídají na otázku, čím dveře čistit, nejen aby byly čisté, ale také aby regenerovaly a osvěžily povrch dveřních křídel. Představujeme profesionální čističe dveří z řady Porta Door Care!Porta Door Care Cleaner – bezpečné čištění dveří


Čištění dveří není jen o pravidelném utírání povrchu od prachových částic. Častěji musíte čelit náročnějším výzvám, jako jsou mastné skvrny, nepovedené voskování, dětská úprava dveřního křídla jako plátna na malování fixem nebo mnohaměsíční zbytky žlutého nikotinu.

Ani na výše uvedené nečistoty nepotřebujete kuchyňskou drátěnku a silné přípravky. Porta Door Cleaner je nejen velmi účinný prostředek na čištění dveří, ale také zcela bezpečný pro všechny typy povrchů dveří. Je proto vhodné použít ho jak na dveře z přírodního dřeva, tak i na laminát a další materiály. Zůstává bezpečný i pro dveře s vysokým leskem a impregnované dveře.

Navíc má Porta Door Cleaner antistatický účinek. To znamená, že snižuje usazování prachu a jiných částic na povrchu dveří, což usnadňuje jejich další údržbu.


Porta Door Care Refresher – účinné osvěžení a regenerace dveří


Porta Door Care Refresher je dokonalým doplňkem k Porta Door Care Cleaner. Osvěžuje povrch dveří a obnovuje jeho původní barvu. Funguje jak pro dveře s přírodní barvou dřeva, tak pro bílé či sytě černé. Náš přípravek pro osvěžení povrchu dveří je bezpečný pro všechny dveře z přírodního dřeva, stejně jako dýhy nebo laminátu, jak pro lakované, tak moderní i stylizované. Kvůli nedostatku vosku a přídavku silikonu není vhodný na voskované a olejované povrchy s vysokým leskem.

Tento snadno použitelný přípravek dodatečně regeneruje dveřní křídla a odstraňuje šedé skvrny zanechané vodou nebo alkoholem. Tato vlastnost je důležitá nejen z hlediska regenerace dveří, ale také jejich čištění. V případě šmouh, například v důsledku mytí vodou, je Porta Door Care Refresher účinně zbaví, aniž by bylo nutné zdlouhavě leštit povrch dveří.Sada Porta Door Care pro péči o dveře – jak používat?


Sada Porta Door Care obsahuje bezpečný a účinný prostředek na čištění povrchu dveřního křídla, přípravek pro osvěžení a regeneraci dveří a speciální hadřík. Její použití nevyžaduje mnoho času ani energie. Přípravky stačí používat jednou za 2 až 3 týdny. Zároveň se vyplatí nezapomenout otřít povrch dvířek od prachu suchým hadříkem bez použití dalších čisticích nebo regeneračních prostředků.

Jak a čím čistit dveře přípravky Porta? Nejlepší je použít měkký hadřík, který je součástí sady, navlhčený malým množstvím přípravku. Takto připraveným hadříkem otírejte povrch dvířek, dokud neodstraníte nečistoty nebo usazeniny. Pokud se dvířka špiní velmi často, vyplatí se přípravky používat podle potřeby častěji.

Pamatujte, že k péči o dvířka se nepoužívají ostré čisticí prostředky, jako jsou kartáče, špachtle, ocelová vlna nebo hrubé houby. Mohou poškrábat povrch dřeva a jiných materiálů dveří.


Až si přijdete vybrat do některé z našich vzorkoven dveře, neváhejte se zeptat na možnost objednání i sady na čištění dveří. Rádi vás se sadou Porta Door Care seznámíme.