Úvod Blog Dveře Ocelové zárubně v kolekcích značky PORTA

Ocelové zárubně v kolekcích značky PORTA

Máte rádi zajímavé interiéry a toužíte sáhnout po inovativních řešeních? Pokud plánujete rekonstruovat svůj byt či dům, nezapomeňte zvážit ocelové zárubně. Nepochybujte, zda budou dobře fungovat zrovna ve vašem interiéru. Ujišťujeme vás, že budou! Dokonale se hodí do bytů a domů zařízených v jakémkoli stylu.


Porta DECOR s ocelovou zárubní Porta SYSTEM ELEGANCE


Ocelové zárubně - módní a solidní řešení pro váš domov

Ocelové zárubně jsou řešením, které interiéroví architekti a majitelé domů a bytů stále více používají. Jsou pevné a velmi odolné vůči mechanickému poškození, korozi a vlhkosti. Proto budou po celá léta skvělou investicí. Díky svým parametrům jsou skvělou volbou pro nové i starší budovy, které vyžadují promyšlenou rekonstrukci. Díky své vynikající odolnosti je lze bez váhání použít jako alternativu k tradičním dýhovaným rámům. Jsou obzvláště vhodné v koupelně nebo kuchyni, tedy v místnostech, kde je obvykle vysoká vlhkost a běžné zárubně takové podmínky nemusí zvládnout. Další výhodou ocelových zárubní je jejich design. Budou dobře ladit s uspořádáním celého bytu nebo domu bez ohledu na styl, ve kterém jsou zařízeny.


Ocelové zárubně - pro které dveře?

Tyto zárubně vypadají obzvláště zajímavě v kombinaci s dveřmi s povrchem imitujícím přírodní dřevo. Kontrastní kombinace chladné oceli a teplého dřeva je skvělou volbou pro lidi, kteří si rádi hrají se styly a nebojí se kombinovat věci, které k sobě zdánlivě nesedí. Toto nenápadné duo dodá interiéru útulnou atmosféru s nádechem avantgardy. Vyberte si například odolný ocelový rám dveří v kombinaci s dveřním křídlem potaženým tmavou dýhou imitující drahé dřevo. Takové duo bude krásným doplňkem vaší koupelny s antracitovou stěnou, tmavými dlaždicemi a krásnou černou lampou inspirovanou postindustriální atmosférou. Koupelna v takovém designu, zvláště když použijete dveře s ocelovou zárubní, bude elegantní a nadčasová.

Pokud chcete dovnitř dostat trochu světla, sáhněte k proskleným dveřím. Dveřní křídlo s povrchem imitujícím dřevo, obohacené prosklením, vytvoří soudržnou sadu s odolným ocelovým rámem. Taková kombinace je navíc jedním z nejžhavějších trendů posledních let.


Ocelové Porta SYSTEM a ocelové Porta SYSTEM ELEGANCE - nové produkty

Pokud se vám líbila myšlenka nahradit tradiční zárubně ocelovou verzí, podívejte se na nové produkty připravené značkou PORTA. Polodrážkový ocelový rám Porta SYSTEM nebo bezdrážkový ocelový rám Porta SYSTEM ELEGANCE mohou být ideální volbou pro váš dům nebo byt. Jsou vyrobeny z odolné pozinkované oceli a jejich povrch je chráněn galvanickým pokováním, díky čemuž je ještě odolnější vůči změnám vlhkosti a teploty.


Je to módní!

Pokud máte rádi elegantní interiéry v moderním designu, zvolte ocelovou zárubeň v černé barvě. Porta vám nabízí například černou strukturu a černý MAT. Jsou to nové produkty, po kterých dychtivě sáhnou interiéroví designéři. Můžete si vybrat z několika barevných variant, včetně: bílá MAT, popelavá MAT, antracit struktura, béžová MAT nebo hnědá MAT. Takto široký výběr zajišťuje, že můžete snadno vybrat správnou barvu rámu podle stylu vybraného interiéru.


Vizuálně se ocelová zárubeň prakticky neliší od tradičních dřevěných zárubní. Nezapomeňte ale věnovat pozornost šířce krycí lišty zárubně, která je u ocelových zárubní 55 mm, zatímco u dřevěných 60 nebo 80 mm.


Jakékoli vaše dotazy vám rádi zodpovíme a vše ukážeme v našich vzorkovnách v Praze nebo Plané nad Lužnicí. Budeme se na vás těšit!