Úvod Blog Dveře Novinky v přírodní dýze - Natura VECTOR, Natura LOFT a SEVILLA

Novinky v přírodní dýze - Natura VECTOR, Natura LOFT a SEVILLA

Dlouho očekávaná proměna bytu je před vámi a vy se už na ni moc těšíte? Nábytek, barvy, dekorace - o tom všem už máte vizi, ale jediné, co vám k dokončení chybí, jsou správné interiérové dveře? Mezi novinkami připravenými značkou PORTA najdete dveře v přírodní dýze, které nedávno překonaly rekordy popularity!Co odlišuje dýhované dveře?


Dýhované dveře jsou vynikající volbou pro lidi, kteří hledají módní a praktickou alternativu k tradičním dřevěným dveřím. Moderní modely, jako je Natura VECTOR nebo Natura LOFT, se vyznačují vysokou odolností, nadčasovostí a elegantním designem.


Dveře Natura VECTOR - pro fanoušky přírodního designu


Jednou z novinek značky je Natura VECTOR - kolekce interiérových dveří v přírodní dýze, dostupná v barvách dub satin bílá a v teplejší verzi dubu přírodního. V kolekci nemůže chybět to, co se zákazníkům PORTA líbí nejvíc, tj. vybrané vzory frézování Porta VECTOR Premium. Obzvláště pozoruhodný je nový elegantní model J, tedy krásná francouzská rybí kost, která dokonale zapadne do klasických, moderních nebo retro interiérů. Tyto dveře v přírodní dýze se vyznačují efektivním a jedinečným designem a krásnou strukturou přírodního dubu. Natura VECTOR je volbou na dlouhá léta, jejich povrch je pokryt ekologickými vodními laky, které jim dodávají trvanlivost a stylový povrch. Za zmínku stojí, že dveře z této kolekce jsou nyní k dispozici i ve výšce 220cm.


                                                                                            Natura LOFT                                                                        Natura VECTOR


Dveře Natura LOFT - černá a dřevo - perfektní duo


Dalším návrhem pro interiérové dveře v přírodní dýze je kolekce Natura LOFT. Je to vynikající volba pro lidi, kteří plánují vytvořit originální aranžmá s charakterem. Pokud sníte o atmosféře postindustriálních interiérů ve vašem bytě, pak budou dveře Natura LOFT středem pozornosti. Hodí se jejich design pouze do skutečných loftů? Určitě ne! I když máte relativně malý byt, díky loftovým dveřím bude moderní interiér výraznější. Leitmotiv kolekce je elegantní, matně černá na zárubni, potažené přírodní dýhou, která krásně ladí s přírodní dýhou v barvě dřeva. Můžete si vybrat z dýhy v následujících odstínech: dub, jasan a ořech. Vyberte si ten, který vypadá nejlépe na pozadí podlah nebo nábytku, a užijte si originální design, který vám ostatní budou závidět. Spojením výrazné černé a dřeva jsou dveře z této kolekce nejen funkčním prvkem vybavení, ale také krásnou výzdobou interiéru.


Natura LOFT

Dveře SEVILLA - elegance v klasickém stylu


Pokud máte dilema a nevíte, které dýhované dveře budou nejlépe ladit s dekorem vašeho bytu, vyberte bezpečnou a osvědčenou klasiku, tj. dveře SEVILLA v plné verzi nebo se sklem. Ty jsou ideální například do interiérů, kde chcete přivést trochu přirozeného světla. Pro optické rozjasnění interiéru stojí za to zvolit dveře s prosklením a přírodní dýhou ve světlé barvě, např. bílý dub nebo dub Winchester, které zesílí požadovaný efekt. Dveře jsou k dispozici s přírodní dýhou Dub Satin v několika barvách: bílý dub, tabák, mocca, černá, světlý dub, dub Winchester, hnědý dub a v přírodní dubové dýze.


SEVILLA


Dveře jsou vyráběny s využitím nejnovějších technologií, díky nimž jsou velmi odolné proti deformaci a budou vám sloužit mnoho let. Bez ohledu na to, který model SEVILLA si vyberete, můžete si být jisti, že dveře potěší vaše oči elegantním vzhledem po dlouhou dobu. Mimo jiné díky ochranné vrstvě vyrobené z ekologického vodního laku a vytvrzené UV technologií (kromě bílé dýhy).


Široký průchod mezi místnostmi? Žádný problém! Vyberte si dveře SEVILLA s bočním světlíkem v plné variantě nebo s prosklením.


Nová výška dveří ve vybraných kolekcích z nabídky PORTA


Značka PORTA představila nové řešení ve vybraných kolekcích dveřních křídel. Nedávno byla nabídka rozšířena na dveře s výškou 220 cm. Dveře z kolekcí Porta VECTOR, Porta DESIRE, Natura CLASSIC, Natura LINE, Natura VECTOR a Villadora MODERN jsou nyní k dispozici ve variantě se zvýšenou výškou. Díky tomuto řešení vypadá interiér prostornější a vyšší. Dveře se zvýšeným křídlem použité v místnosti jí dodávají originální charakter a přitahují pozornost již po překročení prahu. Ocení je lidé, kteří kromě praktických aspektů ocení expresivní řešení a nekonvenční přístup k dekoraci interiérů.


Natura VECTOR