Úvod Blog Design Novinka v nabídce PORTA – sada AZURA

Novinka v nabídce PORTA – sada AZURA

Při zařizování vysněného interiéru se zaměřujete především na barvu dveří a zárubní. Ale co doplňky? Decentní prvky jako kliky dveří, nábytkové úchytky nebo věšáky dotvářejí design interiéru. Hledáte do vašeho domova zajímavé kování? Prohlédněte si sestavu AZURA od Porta Doors a zaměřte se na eleganci v interiérech.Problém s doplňky? Vsaďte na sadu AZURA


I když se zařizování bytu či domu může zdát jednoduché, ve skutečnosti může způsobit mnoho potíží. Zatímco výběr čel skříněk nebo barvy stěn nečiní větší problémy, výběr doplňků a detailů může být složitý úkol. Na co si dát pozor při výběru úchytek na nábytek nebo dveřních klik? Nezapomeňte na následující:

    podobná povrchová úprava – snažte se nekombinovat různé barvy mezi sebou, protože do interiéru můžete vnést chaos;

    stejné materiály – pokud zvolíte například nerezové kliky, volte podobné úchytky i na skříňky;

    vhodné do interiéru – zlaté rozety a dveřní zarážky nebudou fungovat v přísném minimalistickém interiéru a černé kování v bohatém glamour stylu.


Máte problém s výběrem bytových doplňků? Není divu, sladit jednotlivé prvky může být skutečnou výzvou. Někteří nadšenci interiérového designu léta hledají vhodnou sestavu, která doplní vzhled zařízených místností. Řešením problému může být kolekce AZURA – novinka v nabídce PORTA – díky které vnesete do místa harmonii a podtrhnete jeho jedinečný charakter.Set AZURA – do jakých interiérů?


Rekonstrukce mohou být únavné a touha přestěhovat se do vysněného bytu či domu může být důvodem ke spěchu. Pro snazší dokončení interiéru použijte sadu AZURA, která obsahuje:

    klika

    WC rozeta

    nábytkové úchytky (320 mm, 192 mm a 128 mm) a T-tyč

    nábytkové úchytky – knoflík a váleček

    nástěnná a podlahová zarážka

    nástěnný věšák


Každý z prvků lze samozřejmě zakoupit samostatně a vytvořit si vlastní sestavu tak, aby plně vyhovovala vašim potřebám. Do jakých interiérů se bude kolekce AZURA hodit? Vše závisí na povrchové úpravě doplňků a použitém stylu. V nabídce PORTY jsou tři barvy – zlatá, stříbrný lesk a matná černá.


Stříbrná s vysokým leskem sestavy AZURA a skandinávské interiéry

Máte rádi šedou, světlé dřevo a tlumené barvy? Pokud máte rádi skandinávský styl a ve vašem domě či bytě vládne harmonie, měly by být doplňky jemné a nepostřehnutelné – měly by interiér doplňovat, nikoli ho přehlušovat. V tomto případě bude stříbrná sada úchytek, věšáků a úchytek pro skříně ve vysokém lesku z kolekce AZURA perfektní. Jejich subtilní design podtrhne váš vkus a stane se decentní dekorací a v kombinaci s dveřmi PORTA CPL model 1.1. v odstínu Ořech Bělený vytvoří jedinečnou kombinaci na léta!Zlatá a boho? Podívejte se na sadu AZURA a vsaďte na glamour

Boho umožňuje mnoho neobvyklých kombinací – copánky lze kombinovat s hladkými sametovými potahy a vzorované pohovky se subtilními koberci a bílými stěnami. Nejinak je tomu u doplňků, které dokážou interiér prohřát a dodat punc luxusu. Díky novince v nabídce PORTY můžete jednoduše vnést špetku glamour do místností v boho stylu – stačí použít zlaté knoflíky a madla T-bar ze sady AZURA.Loftový byt a matné doplňky ze sady AZURA

Loftový styl je spojením jednoduchosti s tím, co je originální a nadčasové. Surové cihly, připomínající staré časy, dokonale ladí s černou a výrazným dřevem. Existuje důvod, proč stále více lidí volí tmavě matná čela skříněk nebo stylová křesla čalouněná kůží v čokoládové barvě. Proto při dokončování loftového interiéru volte originální doplňky s matnou a černou povrchovou úpravou. Jak je však zkombinovat se světlými dveřními křídly? K instalaci dveří Porta LOFT s černým rámem stačí klika AZURA, díky které dodáte svému bytu trochu modernosti.