Úvod Blog Dveře Interiérové dveře v jarních barvách. Inspirace z blogu Lovingit

Interiérové dveře v jarních barvách. Inspirace z blogu Lovingit

Jemné pastely nebo jiné jasné a stejně optimistické barvy se skvěle hodí především do dětských pokojů. Pokud tedy přemýšlíte o tom, jak trochu osvěžit dětský prostor, popřemýšlejte o výměně dveří, které bude vaše dítě využívat ještě roky. I když si můžete vybrat klasické, například bílé modely, doporučujeme trochu nestandardnější řešení jako jsou mátové, fialové nebo růžové dveře. Proberte s dětmi jejich oblíbenou barvu, díky tomu bude jejich radost v osvěženém pokojíčku ještě větší. Zajímá vás, jaký by mohl být efekt takové proměny? Inspirujte se dětským pokojem, který vytvořila pro své dcery populární polská blogerka Lovingit!Pastelové dveře a stěny v království vašeho dítěte

Šedé, hnědé nebo jiné, univerzálnější a klasické odstíny jsou dobrým řešením hlavně ve světě dospělých. V království malého batolete si můžete dovolit mnohem více originality a fantazie. Otevřete se především pastelovým odstínům na stěnách či dveřích, zvolte originální dekorace a celek doplňte půvabným, dětským nábytkem. Dětský pokoj je jeho maličký, soukromý svět, plný radosti, sytých barev a spousty plyšáků a dalších milovaných hraček. Abyste v něm vykouzlili jedinečnou atmosféru, začněte výběrem základních barev, kolem kterých postavíte design interiéru.Ve fázi plánování nezapomeňte opustit stereotypní myšlení, že musí být růžové akcenty v dívčím pokoji a modré akcenty v chlapeckém. Protože kdo řekl, že vaše dcera nemůže například milovat všechno, co je modré? Nebojte se pohrát si s neomezenou paletou barev a vybrat si společně se svým dítětem barvu, která se jemu nejvíce líbí. Zároveň pamatujte, že do dětských pokojů jsou nejvhodnější odstíny především pastelové. Proč? Protože jsou jemné, neutrální a zároveň optimistické. Vybělená růžová, fialová nebo osvěžující máta na stěnách a dveřích povedou k bezstarostné zábavě a relaxaci. Navíc takové jemné odstíny umožňují lépe se soustředit, což je důležité zejména pro děti předškolního a školního věku.


Zelené a růžové dveře do dětského pokoje

Lovingit je jednou z nejoblíbenějších blogerek interiérového designu v Polsku. Je zapálená pro vše krásné, má skvělý smysl pro styl a hlavu plnou nápadů, což přilákalo na její instagramový profil již téměř 170 000 sledujících. Soukromě je však Jagoda především matkou dvou krásných dcer, jejichž pokoje mohou inspirovat spoustu dalších maminek. V jednom z příspěvků Lovingit zmínila, že mimo jiné zařizovala pokoj své mladší dcery. Mátově zelené dveře Porta. Účinek? Fenomenální, jak můžete vidět na fotografii níže.Prohlédněte si nejnovější katalog PORTA, kde najdete tyto a další modely interiérových dveří, které se budou dobře vyjímat v dětském pokoji.

Elegantní, mátové dveře Porta ROYAL Premium v kombinaci s mátovými stěnami, bílým nábytkem a dřevěnými akcenty tvoří originální a zároveň velmi harmonický celek. Trochu jiného, ale stejně krásného efektu docílíte, pokud zvolíte fialové nebo růžové dveře (samozřejmě za předpokladu, že jsou to oblíbené barvy vašich dětí).


růžové dveře Porta ROYAL Premium - model P u Lovingit


Růžové dveře zvolila blogerka v případě své druhé dcery. V jejím pokoji jsou dveře shodné s barvou stěn, stejně jako s dívčími doplňky. Jemná barva dokonale zdůraznila design interiéru a dokonale do něj zapadá. Blogerka se v obou případech rozhodla pro modely Porta ROYAL Premium, které jsou již nalakovány do vybrané barvy. K dispozici měla širokou škálu barev NCS, takže již nemusela investovat do dalších laků či jiných doplňků nutných k úpravě vzhledu dveří.


Pastelové dveře pouze na jedné straně

Obáváte se, že mátové nebo fialové dveře nebudou ladit se zbytkem bytu? Pak to udělejte jako Lovingit, vyberte si model Porta, který bude pokryt pastelovou barvou pouze ze strany dětského pokoje. Na druhou stranu můžete libovolně zvolit jiný, klasičtější odstín, který bude dobře splývat s chodbou. Spokojeni tak budou všichni členové domácnosti!