Úvod Blog Design Interiérové doplňky v boho stylu - nejen pro milovníky přírody

Interiérové doplňky v boho stylu - nejen pro milovníky přírody

Jste nadšenci třásní, květinových a zvířecích motivů a různých odstínů zelené? Zkuste tuto atmosféru přenést do interiéru výběrem stylových doplňků pro váš domov. Chytře změňte atmosféru místností, vyblázněte se s květinovými motivy a uvidíte, že boho styl a styl plný zeleně a bezstarostné atmosféry nemusí být vyhrazen pouze milovníkům přírody!Boho styl v módě si podmaní naše srdce a splní očekávání těch nejnáročnějších. Prohlédněte si inspirace tohoto typu v oblasti interiérového designu a rozlučte se s nudou v bytě. Odložte banální, moderní dekorace a bytové doplňky. Přesvědčte se sami, že ve vzorech a barvách je síla!


Mixujte, porovnávejte a objevujte nové kombinace

Víte, že módní interiér domu v boho stylu není místem pro nudu a opakování. Při výběru originálního příslušenství pro váš domov se můžete zcela spolehnout na svou fantazii. Máte úplnou svobodu, pokud jde o kombinaci barev a vzorů nebo vytváření kompozic nábytku. Boho styl se vyznačuje kombinací různých vzorů a barev, od uměleckých kombinací až po orientální akcenty. Najdou se zde zdánlivě neodpovídající vzory, textury, barvy nebo styly. Nebojte se příliš mnoha barev. Jsou doménou interiérů vyzdobených v tomto stylu!


Porta VECTOR Premium


Směs barev plus orientální akcenty - rozhodně ano!

Pokud vám záleží na zajímavých kompozicích a akcentech v boho stylu, musíte se rozloučit s minimalistickými interiéry a předvídatelnými kombinacemi. Zde je místo pro výrazné barvy, zajímavé kombinace a překvapivé kompozice. Jakékoli suvenýry ze vzdálených cest budou skvělou volbou jako designové bytové doplňky. Dobrým řešením budou také skleněné dekorativní doplňky pro domácnost v podobě misek, talířů nebo jiného nádobí. V interiérech v boho stylu nejsou tyto předměty vyhrazeny pouze pro jídelnu! Věnujte pozornost ručně malovanému nádobí, bude dokonale ladit s orientálními akcenty a spoustou zeleně!


Při zařizování místnosti ve stylu boho nemusíte mít svázané ruce přísnými pravidly. Tento styl se řídí svobodou a vaší fantazií, stejně jako avantgardními akcenty uměleckého prostředí. V takovém interiéru rozhodně není prostor pro nudu!


Sázejte na textil a přírodní materiály

Při pohledu na inspirace ve stylu boho si jistě všimnete, že interiéry tohoto typu jsou plné magických a orientálních detailů. Chcete-li tuto atmosféru ještě více zdůraznit, zvolte textil. Velké polštáře, funkční pufy, zajímavé přehozy na postel nebo originální dekorace oken, to jsou prvky, které si můžete dovolit v každé místnosti.

Samozřejmě nezapomeňte namíchat mnoho vzorů a textur, díky tomu se zbavíte předvídatelnosti. Orientální atmosféra a originální dekorace dokonale zdůrazní přírodní materiály. V interiérech v boho stylu pro ně vždy existuje místo. Dřevo, kámen, len nebo kůže - to jsou materiály, které budou perfektně ladit s množstvím vzorů a barev. Velký význam mají také designové bytové doplňky, protože v boho interiérech není prostor pro minimalismus a šeď. Popusťte uzdu své fantazii, zdůrazněte každý pokoj širokou škálou barev a přesvědčte se, že umělecké kompozice budou pro váš domov perfektní!


Uspořádejte pohodlnou, veselou a energickou místnost, ve které vás pobyt naplní pozitivní energií!