Úvod Blog Dveře Dveře Porta CPL v nových dekorech

Dveře Porta CPL v nových dekorech

Dveře CPL jsou dokonalým řešením pro lidi, kteří hledají kombinaci vysoké kvality s trvanlivostí a atraktivní cenou vnitřních dveří. Naše nabídka zahrnuje dveře v několika desítkách barevných provedení, díky nimž si můžete snadno vybrat variantu, která bude nejlépe ladit s dekorem vašeho bytu. V samotné kolekci CPL si můžete vybrat z desítky zajímavých a módních barev, které snadno sladíte s různými typy interiérů, včetně několika odstínů dubu (přírodní dub, dub Milano v teplých i chladných tónech), bělený ořech, antracit, světlý i tmavý beton a další zajímavé barevné varianty. Mezi dostupnými barvami jsou některé zajímavé novinky!Co je CPL laminát?


CPL (Continuous Pressure Laminate) použitý v modelech interiérových dveří PORTA z kolekce Porta CPL je speciální typ laminátu, který se skládá ze 2 vrstev. Flexibilní spodní vrstvy a odolné a správně impregnované vrchní vrstvy, která je odolná proti poškrábání, UV záření, oděru a zvýšeným teplotám.


Díky svým jedinečným vlastnostem jsou dveře Porta CPL dokonalou volbou pro prakticky jakoukoli místnost. Zejména pro interiéry, kde jsou dveře vystaveny častému používání.Ve kterých místnostech budou nejlépe fungovat?


Dveře jsou důležitým prvkem každé místnosti. Jsou nejen funkční, ale také správně sladěné s interiérem, mohou být jeho stylovou výzdobou. Dveře Porta CPL jsou skvělou volbou pro lidi, kteří oceňují funkční, odolné a elegantní řešení mimo jiné pro moderní interiéry. Modely v teplých barvách zdobené dřevodekory dodají místnostem útulnost a charakter. Chcete-li šikovně osvětlit interiér, vyberte si dveře bílé nebo dveře ve velmi světlém odstínu, jako je bělený ořech nebo novinka - buk pískový.Vyberte si pro svůj interiér dokonalý model


Dveře potažené laminátem CPL budou elegantním doplňkem každého interiéru. V závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout, můžete vybrat jeden z 9 dostupných vzorů. Nejoblíbenější jsou klasické dveře model 1.1 - hladké, plné, bez prosklení nebo jiných dekorací. Pokud však chcete do interiéru vnést trochu světla, můžete si vybrat model se svislými nebo vodorovnými tabulemi. Dokonale tak rozjasníte pokoje, halu, kuchyň nebo koupelnu bez okna. Co je nesmírně důležité, vybrané modely dveří Porta CPL (s dutinkovou dřevotřískou) mají mechanickou třídu III, což znamená, že jsou vysoce odolné vůči různým druhům poškození a budou ideální volbou pro často používané místnosti, a to jak v bytech, tak v rodinných domech. Tuto kolekci hojně využívají investoři v hotelech a moderních kancelářských budovách. Díky překrásným dekorům jsou dveře ale ideální i do soukromých bytů, a to z důvodu jejich vysoké odolnosti, zvláště se doporučuje u bytů k pronájmu nebo pro rodiny s malými dětmi.Dostupné dekory dveří Porta CPL


Značka PORTA se postarala o rozmanitost těchto dveří nejen z hlediska prosklení, ale také z hlediska dostupné barevné palety. Na výběr je až 19 barevných variant, včetně: ořech Modena 1, šedá Euroinvest, dub Milano 1 a 2, ořech bělený, světlý a tmavý beton.


V nejnovějším katalogu Porta najdete také několik nových produktů:


Bílé dveře


Bílé dveře jsou již několik sezón velmi oblíbené. Tato barva je univerzální a hodí se téměř ke všemu. Dveře v bílé barvě se doporučují zejména do interiérů inspirovaných skandinávským stylem a také do malých místností. Když jsou kombinovány s bílou stěnou, opticky prostor zvětší.


Černé dveře


Černé dveře jsou ideální volbou pro byty zařízené v půdní atmosféře, kde se surové cihly a přírodní dřevo krásně kombinují s betonem, sklem a ocelí. Modely tohoto typu budou středem pozornosti také v moderních a prostorných interiérech, kde je kladen důraz na střídmost barev a geometrické tvary.


Dveře ve stínu přírodní Hikora nebo pískový buk


Další novinkou v nabídce PORTA jsou odstíny hikory přírodní a pískového buku - teplé barvy odkazují na ušlechtilé dřevo. Tyto dekory jistě osloví milovníky přírodních interiérů inspirovaných přírodou. Pokud je tedy váš domov plný například dřevěného nábytku, proutěných dekorací, zelených rostlin v květináčích nebo jiných akcentů odkazujících na okolní přírodu, nejlepší volbou budou dveře v těchto nových dekorech.