Úvod Blog Design Design interiéru s námořními doplňky

Design interiéru s námořními doplňky

Mušle, pomůcky na plachtění. Kdo by si nechtěl vzpomenout na ty nejlepší prázdninové okamžiky po celý rok? Zvuk moře, modrý odstín mořské vody a další sváteční barvy, to vše můžete mít ve svém bytě! Je to možné díky stále více módnímu námořnímu stylu, ve kterém jen námořní koupelna není všechno. Podívejte se, jak do vašeho domova přenést námořní příslušenství a užít si vzpomínky na dovolenou!Nejprve barva

Sníte o námořních interiérech? Chcete zavést dekorace v tomto stylu do každé místnosti, ale nevíte, kde začít? Přesvědčte se sami, že mořský styl je především o barvě. Musíte si pamatovat výrazné barvy, které tento styl definují. Modrá barva stěn je základem pro tento typ zařízení interiéru. S čím je nejlepší kombinovat? Perfektní volbou je bílá a takové barvy jako červená, tmavě modrá nebo tlumená hnědá a tyrkysová.

Zaměřte se také na vzory, mořská místnost se bez nich neobejde! Vedou pruhy, to je nejcharakterističtější motiv tohoto stylu. Rovněž jsou vítány vzory charakteristické typickými mořskými kompozicemi, jako jsou mušle, vodní rostliny nebo kotvy, uzly a lana. To vše dodá danému pokoji velmi mořskou a prázdninovou atmosféru!


Spousta příslušenství, které vrací vzpomínky na dovolenou

Ložnice v přímořském stylu a další místnosti ve vašem domě se samozřejmě neobejdou bez akcentů, kterými jsou námořní dekorace. Pokud jste tento styl dosud spojovali pouze s koupelnou, je čas přidat doplňky do dalších místností.

Většina z těchto druhů dekorací přinese zpět pěkné, sváteční vzpomínky a určitě zlepší náladu. V každé místnosti budou dobře fungovat všechny mušle, mořské dekorace, lucerny, uzly a šňůry, krabice, lahve, záchranné kruhy a kormidla. Jedním slovem všechno, co si spojíte s mořem, pláží a lodí.

Námořní dekorace dodávají pokoji velmi zajímavý vzhled, proto je vhodné jej zohlednit ve fázi zařizování daného pokoje. Chcete-li vytvořit jedinečnou atmosféru, použijte také své sváteční suvenýry od moře, budou jako doplňky perfektně fungovat!


Idylická atmosféra a prostorné interiéry

A co nábytek, vybavení pokojů a povinné dekorační prvky? Interiér má být idylický, prostorný a světlý. Základ je bílá, a proto jsou vnitřní dveřní křídla Porta SKANDIA Premium ideální. Kromě bílé mají moderní, lehké akcenty, které dokonale zapadají do promyšleného mořského stylu.


Porta SKANDIA Premium


Nábytek v provensálském stylu, který vnese do pokojů jedinečnou svěží atmosféru, bude fungovat v kuchyni, obývacím pokoji nebo jídelně. Vítány jsou také všechny koše a proutěné příslušenství. Při uspořádání bytu v námořním stylu musíte mít na paměti, že v každé místnosti by měl být volný prostor. Nepořádek v bytě nebo příliš velký chaos nejsou dobrým řešením.

Vybírejte moudře všechny doplňky a dekorace, čerpejte inspiraci z prázdninových cest a vzpomínek na moře. Úspěšně zavedete námořní styl do svého obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně, vytvoříte jedinečná uspořádání a budete si užívat prostorných interiérů.

Vyndejte sváteční suvenýry, které budou perfektní jako dekorace. Oživte pokoje jednoduchou grafikou, jejímž tématem budou samozřejmě námořní motivy.